Polštář Maxipes pohanka+heřmánek 30x30cm spodní strana oranžová

Popis:

Polštář pohankovobylinný 

Spinkáček či Hojíček je léčivý mazlíček

Pohankové slupky mají výborné mikromasážní účinky a také velkou tvarovou poddajnost. Jejich užití jako výplně polštářů, či jiných podložek či pomůcek při polohování k odpočinku a spánku je ve spojení s bylinami doslova blahodárné. Byliny v polštářích mají aromaterapeutický účinek. Nejsou návykové ani jinak škodlivé. Případné alergické reakce mají lehčí průběh v porovnání s požitím byliny. Jejich vůně spíše napomáhá k adaptaci na jejich aroma a ulevuje právě při alergické přecitlivělosti. Byliny používané v náplních a jejich působení na organismus:

LEVANDULE – je uklidňující, uvolňuje křeče hladkého svalstva (trávení). Je velmi účinná při menstruačních bolestech. Tlumí bolesti hlavy psychického původu, pomáhá při neurastenii (nervová slabost). Při senné rýmě působí blahodárně na podrážděné sliznice. Napomáhá klidnému usínání a příjemnému spánku.

HEŘMÁNEK – je univerzální bylina, jenž působí sedativně, antimikrobiálně, protibolestivě a především je silně působícím spasmolytikem.  Heřmánek je skvělý pomocník právě pro svou všestrannost v dětské terapii. Ať už to je neklid dítěte, či bolest bříška. Bolesti hlavy, menstruační bolesti, bolesti kloubů a svalů.

MEDUŇKA – skvěle působí na nervovou soustavu i vegetativní systém. To je udržení srdečních a dýchacích frekvencí, procesy trávení, pocení, močení a tvorbu slin … krátce - udržení vnitřní homeostázy. Meduňka působí ozdravně při nervové vyčerpanosti, nespavosti, mírné úzkosti a při lekkých depresivních náladách. Je pomocníkem při nadýmání a křečovitých bolestech.

MATEŘÍDOUŠKA – má skvělé antiseptické a dezinfekční účinky. Působí proti zánětům dýchacích cest. Podobně působí i TYMIÁN, MÁTA, ROZMARÝN.

Kombinace bylinek podporuje harmonizaci organismu a jejich účinek tedy není menší. Jednotlivé kompozice jsou tvořeny s myšlenkou lásky a péče směrem k Vám, k hojení Duše i Těla.

Způsob použití:

Nezánětlivé bolesti: Pohankové slupky mají termoregulační vlastnost a dokáží do sebe absorbovat a udržet vyšší teplotu. Dají se tedy prohřát v mikrovlnné troubě či v elektrické. Na kamnech či topení. Na slunci za oknem, či přímo.

Spánek, neklid, bolest hlavy: Není nutné prohřívat. Léčivé aroma se uvolňuje přirozeně a jemně. Je vhodný větší pohankovobylinný polštář, na kterém spíme.

Tam kde je zánět, otok, zvýšená teplota: Není nutné prohřívat. Léčivé aroma se uvolňuje přirozeně a působí i díky teplotě lidského těla.

Péče a prohřívání: Prosím perte pouze povlak 40°C.  Náplň z bylin a pohankových slupek je nepratelná, proto je použita bavlněná sypkovina, která je velmi odolná. Prohřívání  v mikrovlnné, troubě je vhodné vyzkoušet. U větších polštářů 15-20 vteřin, vyndat a protřepat a případně zopakovat. U malých polštářků výrazně méně 10 vteřin, vyndat a protřepat a případně zopakovat.

https://www.facebook.com/malvinazlipy/

Prodejce:
Dostupnost: Skladem
240 Kč
Napište nám

Kontaktujte prodejce

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zpráva: