Hrneček plný lásky

Popis:

Všechny naše hrnkolásky vznikají v souladu s přírodou ❤

Ručně vyráběné svíčky z bio sójového vosku.
Svíčky, které přináší radost.
Každý kus je originál.

Střední hrnek, objem 300ml.

Naše svíčky jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí - 100% sojový vosk, bavlněný knot, ruční sbírané květiny a byliny. Sojový vosk neobsahuje žádné sopy parafínu a narozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběné z ropy neuvolňuje do ovzduší toxické látky. Díky přírodním silicím v podobě éterických olejů provoní váš byt vůní, která není škodlivá pro zdraví a naopak má aromaterapeutické účinky.

Sójový vosk není vyroben z geneticky modifikovaných surovin a je zcela biologicky odbouratelný. Je měkký, taje při 42 - 45 stupních, takže není potřeba ho zahřívat při vysokých teplotách. Vůně se proto bude uvolňovat postupně a vydrží déle.

Celková doba hoření svíčky je až 40 hodin, doporučuji ale svíčku nechat hořet jen tak dlouho, dokud se neroztaví vosk maximálně do hloubky 1 cm. Naž svíčku zapálíte, vždy zkraťe knot na cca 0,5 cm.

Obaly svíček tvoří originální ručně dělané keramické hrnečky, které budou mít své místo i po vyhoření svíčky. Svíčka je ručně míchaná a litá, nevyrábím je v sériích, ale po kusech a každý kus dostane trochu jiné složení éterických olejů, takže každá svíčka je originál.

Prodejce:
Dostupnost: Do 2 dnů
350 Kč
Napište nám

Kontaktujte prodejce

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zpráva: